Wyniki 2022


Kategoria TREND

TREND nominacja

  • Technická správa komunikací hlavního města Prahy
  • UNIBA, Oddelenie centrálného obsarávania zákaziek
  • Dopravní podnik Ostrava, Úsek ředitele nákupu a investic
  • Fakultní Thomayerova nemocnice
  • Ministerstvo zdravotníctva SR
  • Oddelenie VO, Hlavné město SR Bratislava
  • Fakultní nemocnice Bulovka
  • MONDI SCP
  • Město Jablonec nad Nisou
  • Město Bystřice pod Hostýnem
  • SUEZ CZ / RECOVERA
  • AL INVEST Břidličná / Metalimex
  • Digitální nákupní tým
1. miejsce - Digitální nákupní tým

1. miejsce - Digitální nákupní tým

2. miejsce - Jiří Šimon – Technická správa komunikací hlavního města Prahy

2. miejsce - Jiří Šimon – Technická správa komunikací hlavního města Prahy

3. miejsce - Ondřej Kuruc – Ministerstvo zdravotníctva SR

3. miejsce - Ondřej Kuruc – Ministerstvo zdravotníctva SR

Kategoria MASTER PUBLIC

MASTER PUBLIC nominacje (shortlist)

  • Koláčková Kateřina, (OTIDEA LEGAL)
  • Zahálka Jan, (Zahálka legal)
  • Voráčová Naďa, (Masarykova Univerzita v Brně)
  • Garaj Michal, (Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy)
  • Gergelová Šteigrová Leona, (MPSV ČR)
  • Lexa Jaroslav, (Úrad pre verejné obstarávanie SR)
  • Sedláková Jana, (SEDLAKOVA LEGAL)
  • Knob Miroslav, (OTIDEA LEGAL)
  • Havlová Adéla, (Havel & Partners)
  • Turčanová Marcela, (APUEN SK)
  • Hadaš Martin, (Masarykova Univerzita v Brně)
  • Kuruc Ondrej, (Ministerstvo zdravotníctva SR)
  • Šimon Jiří, (Technická správa komunikací hlavního města Prahy)
  • Daniš Martin, (Banskobystrický samosprávný kraj)
1. miejsce - Marcela Turčanová, APUEN AKADÉMIA s.r.o.

1. miejsce - Marcela Turčanová, APUEN AKADÉMIA s.r.o.

2. miejsce - Leona Gergelová Šteigrová, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

2. miejsce - Leona Gergelová Šteigrová, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

3. miejsce - Michal Garaj, Magistrát hlavného města SR Bratislavy

3. miejsce - Michal Garaj, Magistrát hlavného města SR Bratislavy

Kategoria MASTER PRIVATE

MASTER PRIVATE nominacje (shortlist)

  • Jarábek Martin, (NAFTA a.s.)
  • Vašek Jan, (VŠ chemicko-technologická v Praze)
  • Sušková Hana, (AL INVEST Břidličná / METALIMEX)
  • Jombík Ondrej, (Západoslovenská energetika a.s.)
  • Olejník Miloš, (ESET)
  • Zelinka Martin, (Siemens)
  • Čambál Peter, (Slovenské elektrárne, a.s.)
  • Pytlíček Zdeněk, (GasNet s.r.o.)
  • Róžański Jiří, (Penta Investments, s. r. o. )
  • Kristiňák Michal, (AMAZON)
  • Kaplan Milan, (PROEBIZ)
  • Majtán Peter, (MOL Group)
  • Veit Tomáš, (ASAHI Breweries)
  • Mikeš Zdeněk, (SAP)
1. miejsce - Tomáš Veit, ASAHI Breweries

1. miejsce - Tomáš Veit, ASAHI Breweries

2. miejsce - Peter Majtán, MOL Group

2. miejsce - Peter Majtán, MOL Group

3. miejsce - Zdeněk Pytlíček, GasNet s.r.o.

3. miejsce - Zdeněk Pytlíček, GasNet s.r.o.

3. miejsce - Jiří Róžański, Penta Investments s.r.o.

3. miejsce - Jiří Róžański, Penta Investments s.r.o.

GRAND PRIX eBF 2022

Miloš Olejník

Miloš Olejník

Peter Majtán

Peter Majtán

Back to Top
PROEBIZ pracuje z otwartymi plikami cookie (ciasteczka).Pozwalają mu na przetwarzanie danych niezbędnych do prawidłowego przebiegu i oceny. O plikach cookies (ciasteczka) i ich ustawieniach dowiesz się WIĘCEJ TUTAJ