Wyniki 2019


Kategoria IDEA

IDEA nominacje / institucje

  • Městský úřad Moravský Krumlov
  • Klinički bolnički centar Zagreb
  • Mestský úrad Leopoldov
  • Povodí Vltavy, státní podnik - Zbyněk Pochnom
  • Ministerstvo práce a sociálních věci ČR - Leona Gergelová Šteigrová
  • eBF
  • Inštitút cirkulárnej ekonomiky - Soňa Jánošová

IDEA nominacje / firm

  • Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
  • Robotizace, automatizace - innogy
  • Nákupní akademie a vzdělávání innogy
  • MSV METAL Studénka
  • Big Data, Radoslav Delina, Tuke
  • Vzdělávání nákupců a lidí v nákupu, Jan Vašek
1. MIEJSCE / institucje - eBF

1. MIEJSCE / institucje - eBF

1. MIEJSCE / firm - Radoslav Delina - Big data

1. MIEJSCE / firm - Radoslav Delina - Big data

2. MIEJSCE / institucje - Město Moravský Krumlov

2. MIEJSCE / institucje - Město Moravský Krumlov

2. MIEJSCE / firm - Jan Vašek -  vzdělávání firemního nákupu

2. MIEJSCE / firm - Jan Vašek - vzdělávání firemního nákupu

3. MIEJSCE / institucje - Mesto Leopoldov

3. MIEJSCE / institucje - Mesto Leopoldov

3. MIEJSCE / firm - innogy - automatizace a robotizace

3. MIEJSCE / firm - innogy - automatizace a robotizace

Kategoria TREND

TREND nominace / institucje

  • Ministerstvo práce a sociálních věci ČR
  • Městský úřad Jičín
  • Město Pelhřimov
  • Ministerstvo zdravotníctva SR
  • Banskobystrický samosprávny kraj
  • Městský úřad Bruntál
  • Dopravní podnik Ostrava
  • Dopravní podnik města Brna
  • Městský úřad Bystřice pod Hostýnem
  • Městský úřad Znojmo
  • Mesto Senec
  • Moravskosleszký kraj
  • Nemocnice Kyjov
  • Masarykova univerzita

TREND nominace / firm

  • ASAHI
  • innogy
  • LIDL SK
  • Luka Ploče
  • MONDI Group
  • Ray service
  • Raiffeisenbank
  • Slovnaft
  • SSI Schäefer
  • SUEZ
  • Tatry mountains resorts
  • Wheelabrator Czech
1. MIEJSCE / institucje - Banskobystrický samosprávny kraj

1. MIEJSCE / institucje - Banskobystrický samosprávny kraj

1. MIEJSCE / firm - innogy

1. MIEJSCE / firm - innogy

2. MIEJSCE / institucje - Masarykova univerzita

2. MIEJSCE / institucje - Masarykova univerzita

2. MIEJSCE / firm - Asahi

2. MIEJSCE / firm - Asahi

3. MIEJSCE / institucje - Moravskoslezský kraj

3. MIEJSCE / institucje - Moravskoslezský kraj

3. MIEJSCE / firm - Ray Service

3. MIEJSCE / firm - Ray Service

Kategorie MASTER

MASTER nominace / institucje

  • Leona Gergelová Šteigrová, Ministerstvo práce a sociálních věci ČR
  • Kateřina Koláčková, OTIDEA avz
  • Lenka Hollerová, Městský úřad Jičín
  • Martin Hadaš, Masarykova univerzita
  • Ondrej Kuruc, Ministerstvo zdravotníctva SR
  • Naďa Voráčová, Masarykova univerzita
  • Zuzana Krajčovičová, Úrad pre verejné obstarávanie

MASTER nominace / firm

  • Peter Čambál, Slovenské elektrárny
  • Renata Červenák Nývltová, skupina CSG
  • David Gichsel, Mondi Štětí
  • Ondrej Jombík, ZSE
  • Barbora Konšálová, Spolek pro chemickou a hutní výrobu
  • Jitka Navrátilová Plzeňská teplárenská
  • Martin Olejník, Ray Service
  • Miloš Olejník, Amazon
  • Peter Majtán, Slovnaft
  • Zdeněk Pytlíček, innogy
  • Tomáš Veit, ASAHI
  • Elżbieta Wiaderna–Bedrijczuk, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze
  • Martin Zelinka, Siemens
1. MIEJSCE / institucje - Zuzana Krajčovičová

1. MIEJSCE / institucje - Zuzana Krajčovičová

1. MIEJSCE / firm - Tomáš Veit

1. MIEJSCE / firm - Tomáš Veit

2. MIEJSCE / institucje - Ondrej Kuruc

2. MIEJSCE / institucje - Ondrej Kuruc

2. MIEJSCE / firm - Zdeněk Pytlíček

2. MIEJSCE / firm - Zdeněk Pytlíček

3. MIEJSCE / institucje - Naďa Voráčová

3. MIEJSCE / institucje - Naďa Voráčová

3. MIEJSCE / firm - Martin Olejník

3. MIEJSCE / firm - Martin Olejník

GRAND PRIX eBF 2019

Martin Zelinka

Martin Zelinka

Zuzana Kawuloková

Zuzana Kawuloková

Back to Top
PROEBIZ pracuje z otwartymi plikami cookie (ciasteczka).Pozwalają mu na przetwarzanie danych niezbędnych do prawidłowego przebiegu i oceny. O plikach cookies (ciasteczka) i ich ustawieniach dowiesz się WIĘCEJ TUTAJ