Fair Sourcing Awards 2016 FSA

Porota FSA 2016

Jan Zahálka

Předseda poroty

Právní expert re-medical s.r.o. se specializací na zdravotnictví, především na agendu úhrad a problematiku zdravotnických prostředků. Aktivně působí v oblasti veřejných zakázek, jejich elektronizace a využívání eAukcí v procesech hodnocení dodavatelských nabídek. Zabývá se i otázkami legislativy a v rámci poskytování poradenství zákonodárcům se mu již podařilo navrhnout a prosadit "drobnou uživatelskou novelizaci" zákona o veřejných zakázkách.

Mário Biňas

Ve společnostech GFK, Centire a Slovnaft nasbíral zkušenosti z oblasti pokročilé analytiky a controllingu. Problematice e-Procurementu se věnuje od roku 2013, kdy ve společnosti BILLA implementoval elektronický nákup. V roce 2016 založil společnost BM GROUP SK, která se zabývá elektronickým nákupem (e-Procurement) výhradně pro firemní klienty. Říká o sobě, že je hráč a velmi rád vypráví, proto na téma e-Procurementu i přednáší.

Zuzana Bučeková

Vedoucí oddělení veřejných zakázek a průkopník ve společnosti Východoslovenského ústavu srdcových a cévních chorob. Byla nucena vlastními silami vymyslet nejen vlastní e-nástroje, ale i proces jejich implementace a následné používání, za což v loňském roce získala cenu FSA v kategorii MASTER.

Marta Kohútová

Řídí celý nákup za město Martin prostřednictvím softwaru „eBit“. Jako hlavní administrátor dává návrhy na jeho vylepšení a rozšíření funkcí. Po dobu svého působení zrealizovala více než 470 eAukcí. Také díky jejímu přístupu k elektronizaci nákupu získalo město Martin už podruhé ocenění Transparentné město od Transparency International Slovensko.

Jitka Navrátilová

Pracuje na pozici nákupčí ve společnosti Plzeňská energetika a.s. Věnuje se především přípravě a vedení veřejných zakázek, dotačních programů a výběrových řízení, které dnes probíhají téměř výhradně prostřednictvím nástroje PROEBIZ.

Branislav Šarmír

Pracuje ve společnosti VO SK, a.s., která se zabývá poskytováním služeb ve veřejných zakázkách a firemním nákupu. Během své kariéry působil ve velkých společnostech jako EuroTel, UPC, VÚB či IBM Slovensko v různých řídících pozicích v oblasti marketingu, obchodu a služeb zákazníkům. Veřejným zakázkám a nákupu se profesionálně věnuje již sedmým rokem.

Zuzana Šenoldová

Projektová manažerka veřejných zakázek poradenské společnosti OTIDEA avz s.r.o. V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2013 a zabývá se administrací všech druhů zadávacích řízení zakázek různého rozsahu, a to i financovaných z operačních fondů EU. Problematiku veřejných zakázek aktivně přednáší a poskytuje poradenství.

Jan Vašek

Patří ke špičkám oboru řízení nákupu a umí nabyté zkušenosti předávat studentům i praktikům. Studoval na Univerzitě Palackého, Harvardově univerzitě, univerzitě v Oxfordu a Cranfieldu. Praktické zkušenosti v nákupu získal ve společnosti Toyota, Inergy, Automotive Lighting a Swiss Krono. Je inspirujícím řečníkem a jeho workshopy doslova vtahují posluchače do problému.