Porota

Zdeněk Pytlíček

Zdeněk Pytlíček

17 let se pohybuje v oblasti nákupu, od nákupčího po stratéga, od státní správy po soukromé společnosti. Posledních 10 let se zaměřuje na nákupní legislativu, procesy a systémy. Jednoduše řečeno jsou jeho doménou veškeré činnosti nákupu, při kterých se „nenakupuje“, chcete-li, nevyjednává s dodavateli. Co ho na tom baví? Nekonečná různorodost nákupu a z toho vyplývající nekonečné možnosti hledání optimálních řešení.

Jana Hladíková

Jana Hladíková

Systémová řešení v prostředí velkých koncernů charakterizují pracovní dráhu Jany Hladíkové, která do světa nákupu vstoupila v roce 2004. Od té doby se mimo jiné podílela na zavedení e-aukčního systému ve společnosti Makro Cash&Carry. V posledních šesti letech se nejprve věnovala práci nákupčí v pekárenské firmě Penam skupiny Agrofert, v níž následně přešla do divize Centrálního nákupu, kde kromě společných výběrových řízení řeší také metodiku koncernového nakupování.

Pavel Hrnčíř

Pavel Hrnčíř

Již od roku 2005 se zabývá nákupem v bankovnictví a leasingové společnosti, předtím i v B2B obchodě. V Komerční bance pracoval v nákupu ICT a projektů a pro dceřiné společnosti, v aktuálním působišti v Equa bank má na starosti veškeré dodavatelské vztahy. Rád pracuje na složitých případech se strategickým přínosem pro zadavatele, často v oblasti ICT a služeb. V poslední době věnuje hodně času rozvoji lidí bez zkušeností s nákupem. Elektronické nástroje nákupu využívá celou tu dobu od roku 2005.

Karel Jaroměřský

Karel Jaroměřský

V současnosti pracuje na pozici manažera centrálního nákupu ve společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., kde je zodpovědný za fungování centrálního nákupu. Elektronické aukce využil jako jeden z prostředků centralizace nákupních procesů. S logistikou a nákupem má bohaté zkušenosti ze společnosti HESTEGO, a. s., kde působil na pozicích manažera logistiky a vedoucího strategického nákupu. „Elektronické aukce jsou jedním nástrojů, jak si ověřit tržní cenu a vedou nákupčí k systémovému myšlení při tvorbě strategie výběrového řízení“.

Jozef Kubinec

Jozef Kubinec

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde se v rámci studia věnoval teoretickým základům veřejných zakázek. Tématem jeho diplomové práce byla problematika zásad a principů veřejných zakázek. Po krátkém působení v advokacii začal pracovat jako specialista na veřejné zakázky v Železniční společnosti Cargo Slovakia, as, kde pracoval jako vedoucí týmu strategického nákupu a veřejných zakázek. Aktuálně působí na Ministerstvu vnitra Slovenské republiky.

Patrik Mauric

Patrik Mauric

Elektrikář, který vystudoval management a ekonomii a nákupu se věnuje posledních 15 let. Se začátky v nákupech modemů a kabelů až po řízení týmu mezinárodních odběratelů ve skupině Erste Bank v rozsahu 350 milionů EUR ročně. Jedna z mnoha výzev je mít pevné nervy.

Back to Top