Toggle navigation
Foto
Pravidla
Kategorie
Porota
Archiv
2023
Výsledky 2023
2022
Fotogalerie 2022
Výsledky 2022
2019
Fotogalerie 2019
Výsledky 2019
2018
Fotogalerie 2018
Výsledky 2018
2017
Fotogalerie 2017
Výsledky 2017
2016
Fotogalerie 2016
Výsledky 2016
2015
Fotogalerie 2015
Výsledky 2015
2014
Fotogalerie 2014
Výsledky 2014
2013
Fotogalerie 2013
Výsledky 2013
2012
Fotogalerie 2012
Výsledky 2012
2011
Fotogalerie 2011
Výsledky 2011
Kontakt
Přihláška
čeština
english
Nominace 2019
Hlavní stránka
Nominace 2019
Kategorie IDEA
Nominované firmy:
Big Data, Radoslav Delina, Technická univerzita v Košiciach
Robotizace, automatizace, innogy
Nákupní akademie a vzdělávání, innogy
Vzdělávání nákupců a lidí v nákupu, Jan Vašek
Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
MSV METAL Studénka, a.s.
Kategorie IDEA
Nominované instituce:
Městský úřad Moravský Krumlov
Klinički bolnički centar Zagreb
Mestský úrad Leopoldov
Povodí Vltavy, s.p., Zbyněk Pochnom
Ministerstvo práce a sociálních věci ČR, Leona Gergelová Šteigrová
NAR marketing s.r.o.
Inštitút cirkulárnej ekonomiky, Soňa Jánošová
Kategorie TREND
Nominované firmy:
LUKA PLOČE D.D.
innogy
SLOVNAFT a.s.
Asahi Breweries
Wheelabrator Czech s.r.o.
MONDI Group
Raiffeisenbank a.s.
Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Tatry mountain resorts, a.s.
SUEZ Využití zdrojů a.s.
SSI Schäfer s.r.o.
Ray service, a.s.
Kategorie TREND
Nominované instituce:
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
Městský úřad Jičín
Město Pelhřimov
Ministerstvo zdravotníctva SR
Banskobystrický samosprávny kraj
Městský úřad Bruntál
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Dopravní podnik města Brna, a.s.
Městský úřad Bystřice pod Hostýnem
Městský úřad Znojmo
Mesto Senec
Moravskosleszký kraj
Nemocnice Kyjov
Masarykova univerzita
Kategorie MASTER
Nominované firmy:
Peter Čambál, Slovenské elektrárny, a.s.
Peter Majtán, SLOVNAFT a.s.
Ondrej Jombík, Západoslovenská energetika, a.s.
Martin Zelinka, Siemens, s.r.o.
Miloš Olejník, Amazon
Martin Olejník, Ray service, a.s.
Jitka Navrátilová, Plzeňská teplárenská a.s.
David Gichsel,Mondi Štětí a.s.
Barbora Konšálová, Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.
Elżbieta Wiaderna–Bedrijczuk, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
Renata Červenák Nývltová, CZECHOSLOVAK GROUP a.s.
Zdeněk Pytlíček, innogy
Tomáš Veit, Asahi Breweries
Kategorie MASTER
Nominované instituce:
Leona Gergelová Šteigrová, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
Kateřina Koláčková, OTIDEA avz s.r.o.
Lenka Hollerová, Městský úřad Jičín
Martin Hadaš, Masarykova univerzita
Ondrej Kuruc, Ministerstvo zdravotníctva SR
Naďa Voráčová, Masarykova univerzita
Zuzana Krajčovičová, Úrad pre verejné obstarávanie
© 2002 - 2024 PROEBIZ s.r.o. All Rights Reserved.
Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte
VÍCE ZDE
OK